مرکز سفارشگیری آنلاین محصول چاپ

زمان را به شما هدیه میدهیم

مرکز سفارشگیری آنلاین محصولات چاپی

زمان را به شما هدیه میدهیم

071-91301003

آموزش طراحی فاکتور و قبض + فیلم

فارس چاپ ، تولید کننده انواع فاکتورهای کاربن دار (کاربن لس یا NCR) ،فاکتور ساده بدون کاربن،فاکتور های دو برگی تا چهاربرگی ، به صورت تک رنگ و چهاررنگ آماده پذیرش کلیه سفارشات شماست.

طبیعتاً برای هر کسب و کاری فاکتور و یا رسید یک ابزار ضروری می باشد. هر فروشگاهی در صورت درخواست مشتری نیازمند فاکتور است و یا فروشگاه ها یا دفاتری که خدماتی را ارائه می کنند معمولاً برای ارائه خدمات به مشتریان نیازمند تحویل رسید یا قبض میباشند. اگر صاحب یک کسب و کار هستید که به قبض یا فاکتور نیاز دارید همین حالا برای چاپ فاکتور و قبض اقدام کنید.

درصورتی که مایلید برای طراحی فاکتور اقدام نمایید حتماً ویدیو آموزش طراحی فاکتور و قبض برای چاپ را مشاهده کنید تا محصول چاپی شما به بهترین نحو ممکن تولید و مورد استفاده قرار گیرد.

در زمان طراحی فاکتور یا قبض لازم است حداقل ۲ سانتی متر برای پرفراژ و منگنه فضا در نظر بگیرید. سپس در زمان ثبت سفارش حتما محل انجام پرفراژ را مشخص کنید. نکته مهم دیگر بحث شماره زنی بر روی رسید و یا فاکتور می باشد کلیه فاکتورهای تولید شده توسط ما به صورت پیش فرض دارای شماره گذاری است حال در صورتی که مایل هستید یک فاکتور چاپ نمایید که فاقد شماره زنی باشد حتماً از طریق پشتیبانی آنلاین و یا توضیحات ثبت سفارش به فارس را به اطلاع دهید.

اگر مایل به شماره زنی فاکتور باشید امکان درج شماره با اعداد فارسی و لاتین وجود دارد بنابراین لازم است استفاده از اعداد لاتین یا فارسی را در زمان ثبت سفارش به فارس چاپ به درخواست دهید.

صحافی فاکتور یک مورد مهم می باشد که با توجه به نیاز مشتری میتوانید دسته های فاکتور را با منگنه و پرفراژ و یا با سرچسب سفارش دهید. برای انجام این امور نیاز به پرداخت هزینه اضافی نمیباشد. در صورتی که سفارش شما به صورت پیش فرض یعنی با منگنه و پرفراژ باشد معمولاً پس از نوشتن فاکتور توسط فروشنده یک نسخه از آن از محل پرفراژ بریده شده و جدا می شود اما قسمت بالای فاکتور در دسته مورد استفاده باقی می ماند.

سفارش فاکتور با سر چسب

زمانی که فاکتور یا قبض شما با سرچسب تولید شود پس از نوشتن فاکتور یک نسخه از آن به طور کامل جدا می شود. بنابراین ته برگ و یا قسمتی از کاغذ کنده شده بر روی دسته فاکتور باقی نخواهد ماند. اگر مایل هستید یک فاکتور با سرچسب چاپ نمایید در زمان ثبت سفارش به فارس چاپ اطلاع دهید.

برخی از نکات مهم در طراحی قبض یا فاکتور به شرح زیر می باشد:

  • این دسته از محصولات به صورت پیشفرض شامل شماره گذاری ، منگنه و پرفراژ میباشند .
  • در صورتی که نیاز به صحافی و یا شماره گذاری متفاوتی دارید حتما در توضیحات سفارش بنویسید در غیر اینصورت به صورت پیشفرض تولید خواهد شد.
  • با توجه به شرایط گفته شده نیازی به صرف هزینه اضافی برای پرفراژ یا شماره گذاری نیست.
  • در نظر داشته باشید که در چاپ فاکتور برای صحافی منگنه فضایی به پهنای 2 سانتیمتر، مورد نیاز است که باید در طرح ارسالی این فضا از سمت مورد نظر لحاظ گردد.
  • محل شماره زنی با توجه به شرایط فرم عمومی، ممکن است نسبت به فضایی که توسط شما پیش بینی می شود، حتی تا چند سانتیمتر جابجایی داشته باشد. بنابراین از درج کلمه “شماره” و همچنین اختصاص دادن کادر برای آن در طراحی خود جداً خودداری نمایید.

در صورتی که مایل به چاپ انواع فاکتور و قبض هستید هم اکنون لیست قیمت را ببینید.