مرکز سفارشگیری آنلاین محصول چاپ

زمان را به شما هدیه میدهیم

مرکز سفارشگیری آنلاین محصولات چاپی

زمان را به شما هدیه میدهیم

071-91301003

آموزش طراحی کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب

جهت ثبت سفارش و مشاهده تعرفه چاپ این کارت ویزیت به دسته کارت ویزیت های فانتزی مراجعه کنید.    

فیلم آموزش طراحی کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب (طلاکارت) در فوتوشاپ را مشاهده نمایید:

برخی از محصولات مجموعه فارس چاپ قابلیت چاپ با عنوان طرح برجسته و یا یووی موضعی را دارند. در زمان سفارش این محصولات به یک فایل جداگانه که اصطلاحاً به آن فیلم و یا فایل برجسته می گویند نیاز خواهید داشت. 

در صورتی که مایل هستید اطلاعات بیشتری در خصوص این مورد کسب کنید لطفاً آموزش طراحی کارت ویزیت لمینت برجسته را مشاهده کنید.

برخی از محصولات ویژه مجموعه فارس چاپ؛ قابلیت چاپ با عنوان طلاکوب یا نقره کوب دارند که در زمان طراحی و ثبت سفارش این محصولات به عنوان مثال کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب نیاز به ارسال یک فایل جداگانه که اصطلاحاً به آن فیلم طلاکوب یا فیلم نقره کوب می گویند می باشد.

محصولاتی که با طلاکوب چاپ می‌شوند تنها به کارت ویزیت ختم نمی‌شود بلکه برچسب طلاکوب و یا نقره کوب را نیز ارائه می نماییم.

در صورتی که مایل هستید یک کارت ویزیت، برچسب و یا یک محصول چاپی با رنگ واقعی طلایی و یا نقره ای طراحی نمایید بهترین محصولات برای شما کارهای دارای طلاکوب و یا نقره کوب میباشد به دلیل اینکه رنگ واقعی طلایی و نقره ای و انعکاس خاص نور روی قسمت های طلاکوب و یا نقره کوب فقط در این محصولات ارائه می شود.

در ادامه آموزش طراحی کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب توسط فارس چاپ تهیه شده است که آموزش ویدیویی آن نیز در ابتدای این مقاله قابل مشاهده می باشد. از تمامی همکاران و طراحان گرامی دعوت می شود حتماً این آموزش طراحی کارت ویزی را به طور کامل مشاهده نمایند تا به وسیله آن خطاها را از طراحی تا چاپ کاهش دهید.

فایل طلاکوب چیست؟

یک فایل تک رنگ تمام مشکی می باشد که دارای پس زمینه سفید بوده و دقیقاً با سایز یکسان طرح اصلی ایجاد می شود. در زمان ثبت سفارش کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب (طلاکارت) می بایست شش فایل به صورت زیر ارائه شود:

  • فایل مربوط به روی کارت ویزیت
  • فایل پشت کارت ویزیت
  • فایل برجسته روی کارت
  • فایل برجسته پشت کارت
  • فیلم طلاکوب روی کارت ویزیت
  • فیلم طلاکوب پشت کارت ویزیت

به عنوان مثال زمانی که مایل هستید یک کارت ویزیت لمینت مات طلاکوب را چاپ کنید دو فایل چهار رنگ مربوط به پشت و روی کارت به ابعاد ۹ در ۶ سانتی متر و دو فایل طلاکوب با رنگ تمام مشکی و پس زمینه سفید با همان ابعاد نیاز دارید. حال اگر مایل به ثبت سفارش کارت ویزیت لمینت برجسته به همراه طلاکوب باشید لازم است دو فایل دیگر برای پشت و روی برجسته کار آپلود نمایید.

نکات مهم در طراحی فایل طلاکوب:

نکته اول: مثل همیشه محتوای کارت از حاشیه ها حداقل ۵ میلیمتر داشته باشند.

نکته دوم: با توجه به اینکه ممکن است در زمان برش قسمت های تمپلات یا قسمتهای یکدست طلاکوب از بین رفته و یا به اصطلاح ریزش داشته باشند توصیه می شود قسمتهایی که مایلید یکدست طلاکوب باشند حداقل ۲ میلی متر از حاشیه طرح اصلی داشته باشند تا در زمان برش، تیغ دستگاه بابا قسمت طلاکوب تماسی نداشته باشد.

نکته سوم: بهتر است نوشته های با فونت های ریز طلاکوب نباشند زیرا احتمال ریزش این بخش های ظریف وجود دارد. توصیه می شود نوشته های با فونت خیلی ریز و یا اشکال خیلی کوچک و دارای جزئیات فراوان در حالت طلاکوب استفاده نشود تا بهترین نتیجه را از کارت ویزیت طلاکوب زیبای خود بگیرید.

ما در فارس چاپ افتخار این را داریم که محصولات متعدد برجسته و عادی به همراه طلاکوب و نقره کوب را با بالاترین کیفیت تولید و در کمترین زمان به شما تحویل دهیم . در صورتی که این آموزش را مطالعه کرده اید، فیلم آموزشی را نیز مشاهده و همچنان سوالی برای شما باقی است حتماً از طریق پشتیبانی آنلاین با ما تماس بگیرید.

در صورت تمایل به چاپ کارت ویزیت در خدمت شما هستیم