مرکز سفارشگیری آنلاین محصول چاپ

زمان را به شما هدیه میدهیم

مرکز سفارشگیری آنلاین محصولات چاپی

زمان را به شما هدیه میدهیم

071-91301003

گارانتی و تضمین کیفیت

گارانتی و تضمین کیفیت


نکات تکمیلی:

1- در صورتی که کل کار «غیر قابل استفاده» باشد ، ضمن برگشت برای تجدید چاپ اقدام خواهد شد. در غیر این صورت بر اساس درصد خرابی ، مبلغ خسارت به اعتبار کیف پول مشتری در سایت برگشت داده میشود.

2- هزینه برگشت کار به انبار فارس چاپ به عهده مشتری است.

3- رسیدگی به درخواست گارانتی تا سه روز کاری زمان نیاز دارد و در صورت نیاز به چاپ مجدد ، طبق زمان تحویل سفارش موردنظر اقدام خواهد شد.

4- در صورت عدم رعایت استانداردهای طراحی و نکات مذکور در سایت قبل از ثبت سفارش و همچنین کدرنگ اشتباه ، سفارش مشمول گارانتی نخواهد بود.برای کاهش اختلاف رنگ توصیه میشود صفحه جدول کد رنگ و توصیه های چاپی را به دقت مطالعه و رعایت فرمایید.

5- عدم استفاده از رنگ های تمپلات در سفارشات بدون روکش اعم از کتان ها،کارتی،گلاسه بدون روکش الزامی است. استفاده از رنگ تمپلات در این محصولات ذکر شده باعث ایجاد پشت زدگی می شود و باعث ابطال گارانتی می شود.درصورت بروز هر گونه خطا کلیه مسئولیت به عهده مشتری خواهد بود.(به تراکم بالای رنگ های استفاده شده در چهاررنگ اصلی، تنپلات گفته می شود.)

6- به دلیل احتمال جابجایی یووی برجسته ، از قراردادن فونت و خطوط نازک و ریز در فیلم یووی و طلاکوب جدا پرهیز نمایید. جابجایی یووی برجسته و ریزش طلاکوب در این موارد شامل گارانتی نمی باشد.

7- پاکت های تمپلات شامل گارانتی نمیباشند. (به دلیل تماس مستقیم دست در هنگام صحافی ، چروک شدن محل چسب و اختلاف رنگی را به دنبال خواهد داشت)

8 – پیگیری گارانتی صرفا از طریق تیکت در پروفایل کاربری و به صورت مکتوب میباشد.

9- مشتریان به هر طریقی ثبت سفارش کنند (چه از طریق سایت و چه شبکه های مجازی و یا چت آنلاین) بایستی قوانین و مقررات و شرایط گارانتی را مطالعه نمایند.ثبت و پرداخت سفارش به منزله تایید کلیه شرایط مذکور در سایت است.