مرکز سفارشگیری آنلاین محصول چاپ

زمان را به شما هدیه میدهیم

مرکز سفارشگیری آنلاین محصولات چاپی

زمان را به شما هدیه میدهیم

071-91301003

راهنمای سایت

مفتخریم امکان استعلام قیمت و سفارش آنلاین چند ده هزار محصول چاپی فرم عمومی و اختصاصی را فراهم آوریم.

برای ثبت سفارش ابتدا نوع محصول خود را یافته و سپس سایز مورد نظر را سفارش دهید. راهنمای تصویری زیر به شما در این امر کمک خواهد کرد.

به منظور کسب اطلاعات در خصوص محصولات چاپ شده ، دو قسمت «معرفی محصولات» و «لیست قیمت» در سایت موجود است. برای آشنایی بیشتر با کلیه محصولات چاپی به لینک معرفی محصولات و برای مشاهده لیست قیمت محصولات بر روی گزینه لیست قیمت در بالای سایت کلیک نمایید.

پس از ورود به لیست قیمت قادر خواهید بود از میان چندین جنس و مدل مختلف از محصول مورد نظر ، سفارش خود را انجام و پس از آپلود فایل های مربوطه و پرداخت هزینه ، تکمیل نمایید.

یاداور میشود محصولات ارائه شده پس از تولید بلافاصله ارسال میشوند و نیازی به ثبت درخواست ارسال نمیباشد.

 

مرحله اول - یافتن محصول

 

در صورتی که جنس و مدل محصول خود را یافتید ، با استفاده از گزینه های موجود قادر خواهید بود سایز ، تیراژ و یا زمان تحویل محصولات را فیلتر نمایید.

 

مرحله دوم - پیدا کردن سایز

 

محصولات بر اساس زمان تحویل سریعتر به شما نمایش داده میشوند. در صورتی که به دنبال محصولات با قیمت مناسب تر هستید ، گزینه های با زمان تحویل بیشتر را بررسی نمایید.

 

مرحله سوم - ثبت سفارش

 

فایل های خود را با فرمت CMYK  و پسوند JPEG آپلود نمایید و منتظر بمانید تا به طور کامل بارگزاری شود. در صورت نیاز به خدمات اضافه مانند خط تا ، برش و یا سرچسب از سمت راست مورد دلخواه را با کلیک بر روی انجام شود انتخاب کنید.

 

مرحله چهارم - آپلود فایل

 

نکته : سایز فایل برای برچسب آزاد است به این معنا که شما فایل مربوط به برچسب خود را آپلود نمایید ، سیستم به صورت هوشمند بر اساس سایز برچسب به شما قیمت میدهد.

 

پس از ثبت آدرس و ورود به مرحله آخر ، فاکتور به شما نمایش داده میشود . میتوانید با استفاده از کیف پول و یا درگاه آنلاین سفارش را تسویه و تکمیل نمایید .

 

مرحله 5 - پرداخت و تکمیل سفارش

 

در صورت وجود هر گونه سوال دیگر از طریق پشتیبانی آنلاین در خدمت شما هستیم.