مرکز سفارشگیری آنلاین محصول چاپ

زمان را به شما هدیه میدهیم

مرکز سفارشگیری آنلاین محصولات چاپی

زمان را به شما هدیه میدهیم

پشتیبانی تلفنی و واتساپ

071-91301003

راهنمای سایت

مفتخریم امکان استعلام قیمت و سفارش آنلاین چند ده هزار محصول چاپی فرم عمومی و اختصاصی را فراهم آوریم.

برای ثبت سفارش ابتدا نوع محصول خود را یافته و سپس سایز مورد نظر را سفارش دهید. راهنمای تصویری زیر به شما در این امر کمک خواهد کرد.

به منظور کسب اطلاعات در خصوص محصولات چاپ شده ، دو قسمت «معرفی محصولات» و «لیست قیمت» در سایت موجود است. برای آشنایی بیشتر با کلیه محصولات چاپی به لینک معرفی محصولات و برای مشاهده لیست قیمت محصولات بر روی گزینه لیست قیمت در بالای سایت کلیک نمایید.

پس از ورود به لیست قیمت قادر خواهید بود از میان چندین جنس و مدل مختلف از محصول مورد نظر ، سفارش خود را انجام و پس از آپلود فایل های مربوطه و پرداخت هزینه ، تکمیل نمایید.

یاداور میشود محصولات ارائه شده پس از تولید بلافاصله ارسال میشوند و نیازی به ثبت درخواست ارسال نمیباشد.

 

مرحله اول - یافتن محصول

 

در صورتی که جنس و مدل محصول خود را یافتید ، با استفاده از گزینه های موجود قادر خواهید بود سایز ، تیراژ و یا زمان تحویل محصولات را فیلتر نمایید.

 

مرحله دوم - پیدا کردن سایز

 

محصولات بر اساس زمان تحویل سریعتر به شما نمایش داده میشوند. در صورتی که به دنبال محصولات با قیمت مناسب تر هستید ، گزینه های با زمان تحویل بیشتر را بررسی نمایید.

 

مرحله سوم - ثبت سفارش

 

فایل های خود را با فرمت CMYK  و پسوند JPEG آپلود نمایید و منتظر بمانید تا به طور کامل بارگزاری شود. در صورت نیاز به خدمات اضافه مانند خط تا ، برش و یا سرچسب از سمت راست مورد دلخواه را با کلیک بر روی انجام شود انتخاب کنید.

 

مرحله چهارم - آپلود فایل

 

نکته : سایز فایل برای برچسب آزاد است به این معنا که شما فایل مربوط به برچسب خود را آپلود نمایید ، سیستم به صورت هوشمند بر اساس سایز برچسب به شما قیمت میدهد.

 

پس از ثبت آدرس و ورود به مرحله آخر ، فاکتور به شما نمایش داده میشود . میتوانید با استفاده از کیف پول و یا درگاه آنلاین سفارش را تسویه و تکمیل نمایید .

 

مرحله 5 - پرداخت و تکمیل سفارش

 

در صورت وجود هر گونه سوال دیگر از طریق پشتیبانی آنلاین در خدمت شما هستیم.

 

گفتگو در واتساپ
لطفا سوال خود را الان مطرح کنید!
گفتگوی آنلاین با کارشناس چاپ
سلام وقت بخیر
شماره واتساپ: 07191301003
شماره روبیکا ، ایتا ، سروش : 09173507455