مرکز سفارشگیری آنلاین محصول چاپ

زمان را به شما هدیه میدهیم

مرکز سفارشگیری آنلاین محصولات چاپی

زمان را به شما هدیه میدهیم

071-91301003

درباره ما

مجموعه فارس چاپ با هدف راه اندازی سامانه ای جامع برای سفارشگیری آنلاین محصولات چاپی و تبلیغاتی در بستر اینترنت از طریق وبسایت این مجموعه در استان فارس و شهر شیراز فعالیت خود را آغاز نموده است.
استفاده از تیم مجرب در حوزه برنامه نویسی، آی تی، تولید محتوا، بازاریابی و همکاری با چاپخانه های مختلف در سرتاسر کشور باعث شده فارس چاپ مجموعه ای کامل ار محصولات چاپی اعم از انواع کارت ویزیت، تراکت، سربرگ، پوستر، کاتالوگ، ساک خرید، برشور، فولدر، ست اداری ، فاکتور و قبض و… را در درگاه اینترنتی هوشمند خود به کلیه فعالان حوزه تبلیغات، طراحان گرافیک، دفاتر فنی و … ارائه نماید.

فارس چاپ چاپخانه نیست بلکه بستری هوشمند مبتنی بر وب میباشد که با همکاری چاپخانه های مختلف در سراسر کشورمحصولات مختلف چاپی مورد نیاز مشتریان را با تامین توسط چاپخانه ها و تولید کننده های مختلف در سراسر کشور به دست مشتری می رساند.
مشتری سفارش خود را ثبت میکند، فارس چاپ از سریعترین چاپخانه سفارش را تامین میکند و به دست مشتری می رساند.

فارس چاپ در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و دارای نماد اعتماد الکرونیک از وزارت صنعت و معدن میباشد. 

تمایز اصلی این مجموعه با دیگر همکاران ارائه دهنده این خدمات در شیراز “سرعت تحویل سفارشات” می باشد که تنها مرکز تحویل دهنده فرم های عمومی اعم از کارت ویزیت ، تراکت و سربرگ به صورت “یک روزه “در شهر شیراز و برخی از دیگر شهرستانها می باشد.
کلیه مشتریان عزیز میتوانند محصولات مورد نظر خود را به صورت یک روزه ثبت کرده و پس از یک روز کاری در شهر شیراز دریافت نمایند.
تمایز بعدی این مجموعه تعرفه ارائه محصولات می باشد که با توجه به سرعت تولید و تحویل سفارش در نوع خود و در شهر شیراز بدون رقیب می باشد.
وبسایت یکپارچه و کاربری بسیار ساده فارس چاپ تجربه شیرینی را برای ثبت سفارشات چاپی شما فراهم نموده است.

هدف و چشم انداز مجموعه فارس چاپ ایجاد تحول و ارائه امکانات کاملتر برای ارائه خدمات چاپی به همه همکاران شریف و عزیز استان فارس و بالاخص شهر شیراز میباشد و در این راه نیازمند همراهی شما دوستان و همکاران عزیز هستیم.

فارس چاپ یک  کلیک تا چاپ