مرکز سفارشگیری آنلاین محصول چاپ

زمان را به شما هدیه میدهیم

مرکز سفارشگیری آنلاین محصولات چاپی

زمان را به شما هدیه میدهیم

071-91301003

شرایط ارسال

 روش ارسالمحلزمانهزینه
شهر شیرازپیک فارس چاپحمل از انبار تا درب مرکز شماهمان روزرایگان
سایر شهرستان هاپایانه اتوبوسرانیحمل از انبار تا پایانه باربری شیرازهمان روزرایگان
سایر شهرستان هاپایانه اتوبوسرانیحمل از پایانه شیراز تا پایانه شهر مقصدهمان روزپس کرایه

نکته: طرح های فوق فقط و فقط جهت همکاران محترم چاپ و تبلیغات میباشد. تحویل درب دفتر و یا مغازه که تابلو داشته باشند بصورت رایگان ارسال می گردد .

نکته: سفارشات یکروزه در موعد مقرر تحویل خواهد شد ،  ارسال رایگان سفارشات چند روزه ممکن است با یک الی دو روز تاخیر انجام گردد. در صورت نیاز به دریافت سریعتر سفارشات، هزینه به صورت پسکرایه میباشد

نکته: برای پیک فارس چاپ حداکثر حجم بار ، نصف کارتن موزی می باشد برای بارهای بزرگتر از آن شامل هزینه ارسال خواهد بود. 

نکته :  سبد خرید مربوط به سفارشاتی که دارای زمان تحویل متفاوت هستند در آخرین زمان تحویل آن سبد ارسال میگردد و در صورت نیاز به دریافت سریعتر سفارشات، هزینه به صورت پسکرایه میباشد و فقط آخرین تاریخ شامل هزینه پیک رایگان میشود.


مشتریان گرامی قبل از شروع به نکات زیر توجه فرمایید:

– زمان مقرربرای ارسال سفارش در فرمهای یک روزه ساعت 10:45 صبح میباشد. سفارشات بعد از این ساعت با توجه به اولویت ساعت ارسال در لیست چاپ روز بعد قرار خواهند گرفت.
– زمان مقرربرای ارسال سفارش در فرمهای غیر یکروزه ساعت 14 میباشد. سفارشات بعد از این ساعت با توجه به اولویت ساعت ارسال در لیست چاپ روز بعد قرار خواهند گرفت.

( پنچ شنبه ها فرم یک روزه بسته نمیشود به این معنی که سفارشاتی که روز پنجشنبه ثبت شوند روز یکشنبه هفته بعد تحویل میگردد.)

فرم محصول “لمینت براق دو روزه” تا روز سه شنبه هر هفته بسته میشود. و سفارشات ثبت شده روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، یکشنبه هفته بعد تحویل میگردد.

زمان تحویل اعلام شده در سامانه مختص تحویل در شهر شیراز بوده و شهرستان های دیگر بر حسب مسافت به زمان تحویل اضافه می شود.

 1. سفارشات شما فقط با نام و مشخصاتی که داخل وب سایت ثبت شده ارسال خواهند شد
 2. فارس چاپ ، کالا را به وکالت از جانب کاربر، به شخص حمل کننده (باربری، پیک، آژانس) تحویل داده و در قبال آن در صورت امکان فقط برگ رسید اخذ خواهد نمود. لذا در صورت بروز هر گونه آسیب دیدگی یا مفقود شدن احتمالی در طول مسیر از چاپخانه یا باربری تا مقصد، این مجموعه در این رابطه هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نگرفته و هیچ وجهی مسترد نخواهد شد. در این صورت کاربر می تواند رسید (در صورت وجود) را از فارس چاپ دریافت و پیگیری های لازم را شخصاً دنبال نماید. سفارشاتی که تحویل اتوبوس/آژانس/ سواری های مربوطه میشود فاقد رسید است. 
 3. مشتری موظف است در زمان دریافت کار ، سفارشات دریافت شده را بررسی نماید و از تحویل کار بر اساس سیستم اطمینان حاصل نماید و در صورت مغایرت مراتب را فورا به اطلاع چاپخانه برساند.
 4. با توجه به شرایط خاص سفارشات اختصاصی، قبل از ثبت سفارش مربوط به فرم های اختصاصی ، برای اطلاع از قیمت و زمان تحویل با پشتیبانی هماهنگی های لازم را انجام دهید
 5. در صورتی بروز هرگونه حوادث غیرمنتظره و یا مشکلاتی نظیر شرایط جوی نامساعد،بارندگی و برف و … ، احتمال عدم ارسال سفارشات وجود داشته و تحویل بار توسط پیک فارس چاپ پس از فراهم شدن شرایط مناسب انجام خواهد شد. 

تحویل سفارشات در شیراز

 1. تحویل سفارشات در شهر شیراز و در محل کار مشتری و از طریق پیک فارس چاپ خواهد بود. 
 2. صدرا و شهرک گلستان مشمول پیک رایگان نمیباشند.

تحویل سفارش در سایر شهرستان ها 

هزینه حمل از شیراز  تا درب مرکز شما یعنی هزينه ارسـال باربـري به شهـر مقصد و هزینه انبارداري و همچنين هزینه ارسال باربری مقصد تا درب مرکز شما به عهده مشتری میباشد. البته قابل ذکر است هزینه ارسال سفارش از انبار فارس چاپ تا باربری شهر شیراز به صورت رایگان و یا تحت شرایطی همراه با هزینه خواهد بود .

باربری سایر شهرستان ها

 1. هزینه حمل اتوبوسی از مبدا شیراز به شهرستان های مختلف در مقایسه با حمل باربری از مبدأ تهران بسیار کمتر می باشد.
 2. هزینه حمل از شیراز تا مقصد و همچنین هزینه انبارداری و کرایه شهری در شهر مقصد بر عهده کاربر می باشد.
 3. پس از تحويل سفارش شما به باربري، بيجک مربوطه در اختيار متصدي مجموعـه قـرار خواهـد گرفـت. اين موضوع معمولا از طریق پیام رسان Whatsapp و یا پیامک به اطلاع مشتری خواهد رسید. در صورت عدم دریـافت پیامـک/اطلاعیه می توانید مراتب را از طریق گفتگوی آنلاین پشتیبانی پیگیری نمائید.
 4. زمان ارسال بار بستگی به ساعت حرکت روزانه اتوبوس ها ازمبدا به مقصد شهر مورد نظر دارد.

ثبت نام یا ثبت سفارش توسط کاربر در سایت فارس چاپ به معنای پذیرش این شرایط خواهد بود . این شرایط جامع و کامل نبوده و فارس چاپ حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبسایت برای خود محفوظ می دارد.لذا مشتریان موظف هستند از آخرین تغییرات این صفحه مطلع باشند و آن را بخوانند.

با آرزوی توفیق