مرکز سفارشگیری آنلاین محصول چاپ

زمان را به شما هدیه میدهیم

مرکز سفارشگیری آنلاین محصولات چاپی

زمان را به شما هدیه میدهیم

071-91301003

اخبار و اطلاعیه ها

آخرین روز کاری سال 1402

آخرین روز ثبت سفارش یکروزه و تحویل در سال جاری (1402) ، شنبه 26 اسفند تا ساعت 10:45 می باشد. کلیه سفارشات ثبت شده بعد از این موعد فروردین 1403 تحویل می شوند. (23 اسفند 1402)

تخفیفات ماهیانه سفارشات انتخاباتی

به استحضار همکاران عزیز میرساند از «ابتدای اسفند ماه» کلیه سفارشات انتخاباتی شامل تخفیف ماهیانه نخواهند بود. لازم است در زمان ثبت سفارش به این نکته توجه نمایید.
خرید های دیگر شما از فرم عمومی طبق روال قبلی در تخفیفات ماهیانه لحاظ خواهد شد. (29 بهمن 1402)

کارمزد تراکنش بانکی

به دلیل قانون جدید بانک مرکزی و دریافت کارمزد جابجایی وجه، این هزینه در زمان پرداخت آنلاین به مبلغ فاکتور اضافه میگردد. جهت پرداخت سفارشات ، به صورت نقدی و از روش کارت به کارت نیز میتوانید استفاده و کیف پول خود را به میزان سفارش فعلی و سفارشات بعدی تان شارژ نمایید و فاکتور را با کیف پول خود در سایت تسویه کنید. جهت هماهنگی با پشتیبانی در ارتباط باشید. (تیر ماه 1402)

احتمال تاخیر در دو ماه پایانی سال 1401

با توجه به حجم بالای سفارشات، احتمال تاخیر در تولید کلیه محصولات وجود دارد ، خواهشمند است در زمان سفارشگیری از مشتری این موضوع را مدنظر قرار دهید.  (بهمن 1401)

تغییر ساعت مقرر سفارشات یکروزه

نظر به ترافیک بالای سفارشات و جلوگیری از تاخیر در چاپ سفارشات یکروزه، از تاریخ 1 آبان ماه مهلت ثبت سفارشات یکروزه از ساعت 11 به ساعت 10:45 صبح تغییر خواهد یافت. (مهر 1401)

عدم بازگشت وجه نقدی

با توجه به بررسی کلیه تراکنش های بانکی از این پس به هیچ عنوان عودت هزینه به حساب بانکی نخواهیم داشت. در صورت کنسلی ، مشکل در سفارش ثبت شده و یا هرگونه نیاز به عودت هزینه ، تنها شارژ اعتبار کیف پول شما در پنل کاربری امکان پذیر است. (تیر 1401)

عدم محاسبه تخفیف دریافتی در خریدهای ماه بعد

از ابتدای تیرماه 1401 سفارشاتی که از محل بستانکاری ناشی از «تخفیفات ماه قبل» ثبت شده اند مشمول تخفیف پلکانی نخواهد بود. بنابراین فقط پرداختی های جدید شامل تخفیف میشوند. (خرداد 1401)

اضافه شدن آدرس پیشفرض به سیستم

به منظور رفاه حال مشتریان گرامی قابلیت آدرس پیشفرض به سیستم اضافه شد. برای ثبت آدرس ارسال پیشفرض به پرتال کاربری و گزینه پروفایل مراجعه نمایید. سپس آدرس خود را وارد کنید. در این صورت در زمان ثبت سفارش نیازی به تایپ مجدد آدرس تحویل نخواهد بود. (خرداد 1401)